View Single Post
Stary 04-10-2014, 08:27   #4013
Zizzy
ford::average
 
Avatar Zizzy
 
Zarejestrowany: 14-05-2010
Model: FOCUS
Silnik: 1.6 TDCi
Rocznik: 2OO7
Postów: 90
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał Mariusz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moduł BT masz wypiąć
OK, sprawdziłem. DVD podłączone bez BT i dalej to samo, czyli: "Ciemność. Widzę ciemność!" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Z tym softem to ciekawe, o tyle, że od ponad roku nie używam NAV (zepsuty-skorodowany nadajnik GPS w antenie) więc DVD nie pracowało i... się zepsułoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mam 134k przebieg (nie stan licznika) i wygląda na to, że DVD nie "przemęczało się" zbytnio. Mało na NAV jeździłem, nigdy w DVD nie grzebałem - ciekawe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wiem, że niektóre urządzenia psują się "same", ale zaczynam podejrzewać, że to może nie DVD. Może soft się posypał...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Czy jest taka możliwość przy tych "moich" symptomachGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Z używką zrobię tak, że podjadę do gościa z aukcji (trudno - polecę za wachę, ale zwrotu kasy mogę nie dostać - różni ludzie są), podepnę DVD i zobaczę czy ekran w ogóle zadziała, później - jak piszesz - w MENU - VIN unlock, i jak wszystko zadziała to kupię...

Aha, BBA-Reman odmówili naprawy - nie mają testerów do tego modelu - ale wstępnie wycenili potencjalną regenerację na 1100 PLNGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Na necie nikt się nie chwali, że się specjalizuje w DENSO, więc jak coś to będę szukał naprawy w serwisach komputerowych - ale z racji wtyczki, nie wiem czy nie będzie problem z podłączeniem zasilania - zobaczymy.

Pytanie za 100 pkt: czy mają te czytniki DVD w ASO i czy ktoś tam je kupowałGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Zizzy ; 04-10-2014 o 14:08
Zizzy jest offline   Odpowiedź z Cytatem