View Single Post
Stary 25-09-2014, 08:44   #10
cortezo87
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 24-10-2010
Skąd: Kraków & KLI :)
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 100 KM
Rocznik: 2009
Postów: 41
Domyślnie Odp: Naprawa zniszczonych felg

Cytat:
Napisał Oliwa1333 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam. Piszę ponieważ liczę na waszą pomoc przy naprawie zniszczonej powłoki moich felg aluminiowych. Nie mam pojęcia jak usunąć "białe plamy" z alusów. Felgi są czarne w większości i w tych miejscach wszystko jest ok i nie chce tego naruszyć a problem leży w ramionach felg pokrytych lakierem. Macie jakieś pomysły?

Z góry przepraszam jeśli temat umieściłem w złym i proszę jeżeli zajdzie taka potrzeba o umieszczenie go w odpowiednim dziale.
Cytat:
Napisał MichalTJE Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam Panowie...
A czym mozna zaradzić jak są ślady na feldze utleniania się aluminium... mam pasek długości ok 10 cm... na jednej z felg na rancie na łączeniu z oponą... martwie sie ze bedzie postępować ten proces... czym można najlepiej zaradzić jeśli są sposoby to chciałbym sam zrobic jeśli nie to do kliniki z felgami...
Pozdrawiam Michał.
Takie utleniające się amelinium najlepiej jest spolerować i zabezpieczyć powłoką kwarcową. Można sobie poradzić samemu w domu, wiem bo robiłem i efekty są MEGA!

TAKIE NA ZACHĘTĘ

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał Jasiek81 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć. Podepnę się pod temat. Mam auto u lakiernika i ten stwierdził, że wszystkie felgi stalowe u mnie są już trochę pordzewiałe (są faktycznie trochę porudziałe z zewnątrz) i że powinienem pomyśleć o ich piaskowaniu i malowaniu. Niekoniecznie u niego. To dla mnie zupełna nowość bo w dotychczasowych autach nie miałem problemów z felgami i nie zaprzątałem sobie tym głowy.
Czy warto to robić (koszt chyba 400 pln) i co się stanie jak nie zrobię, oczywiście poza walorem estetycznym, widocznym tu i tam z za kołpaków?
Nie warto!
cortezo87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem