View Single Post
Stary 13-09-2014, 11:20   #17
Wojtek O.
ford::advanced
 
Avatar Wojtek O.
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 11-09-2014
Skąd: Przyczajony z Czajowic :)
Model: Foka mk.3 Dłuuuga
Silnik: 1,6TDCi 95KM
Rocznik: 2011
Postów: 341
Domyślnie Odp: Focus mk.2 lift VS Mondeo Mk. 4

Eh coraz bardziej jednak mieszacie mi w głowie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sam mam Stilo z nastukanymi 260 tyś. i jak by nie patrzeć wnętrze poza lekkim otarciem na lewarku i zdartym pedale sprzęgła jest bardzo ładne. A woziłem nim piach, węgiel, więźbe dachową! (tak takie belki 3,5 metra) i to nie jest kombi, ponad tonę płytek. z dwoma dużymi psami teraz byłem nad morzem na wakacje. Silnik ma jedno miejsce gdzie sie poci, a w zimie pali od strzału nawet jak stoi 2-3 dni pod firmą. Tylko że ja dużo pakuje kasy w wymiany tego co daje znać że już nie długo pożyje olej i filtry wymieniam często... No i obok mnie ma gość komis gdzie jest jedno auto z przebiegiem poniżej 220tyś (Mondeo zeszłoroczne chyba i ma 44tyś przejechane), a reszta wygląda pięknie i jest w dobrym stanie jak oglądałem ale też sobie ceni auta.
Czyli zobaczymy. co mi sie trafi będe szukał podrzucał vin i pytał czy ktoś coś nie wie o aucie.
P.S. może ktoś chce Stilo 2004 hatchback 1,9 MultiJet 140KM?? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wojtek O. jest offline