View Single Post
Stary 25-08-2014, 11:17   #1528
havik
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 02-12-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 1
Domyślnie Odp: Hałasujący napinacz paska klinowego - wymienić cały napinacz czy tylko te kółko?

Witam wszystkich jako nowy user tego forum.
Przepraszam że zbaczam z tematu i umieszczam go w tymże wątku, ale właśnie ten wątek przeczytałem z uwagi na mój problem z kołem pasowym. W wątku tym poruszany był też temat - jakie koło pasowe najlepiej kupić.
Niektórzy bardzo się cieszyli, że choć nie kupili oryginału to cieszyli się, że kupili markowy zamiennik, na którym było zeszlifowane logo forda.
Otóż jako jako operator obrabiarek CNC pracujący w Anglii, który robi części dla różnych firm motoryzacyjnych czuję się w obowiązku poinformować was, że zdarza się, iż klient zwraca towar kwestionując jego jakość.
W kontrakcie z klientami mamy zazwyczaj mamy klauzulę, że zwrócony towar nie może być w jakikolwiek sposób wypuszczony na rynek z logo forda. Resztę sobie dopowiedzcie.
Oczywiście takie koło nie zawsze musi być złe, bo zwroty zdarzają się często z przyczyn formalnych lub też z uwagi, że znaleźli dwa złe koła w partii i zakwestionowali całą partię. Osobiście jednak takiego koła bym nie polecał.
havik jest offline   Odpowiedź z Cytatem