View Single Post
Stary 02-07-2014, 12:39   #9
jamacieq
ford::average
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 31-08-2012
Model: Ford S-max
Silnik: 2.0 Tdci 143
Rocznik: 2007
Postów: 118
Domyślnie Odp: Dołożenie oświetlenia wnętrza w trzecim rzędzie siedzeń

Odpowiadam na prośbę i załączam zdjęcia poglądowe. Zrobione na szybko i w ciągu dnia, więc nie pokazują oświetlenia niestety.

Przy otwartym bagażniku nie widać (z mojej pozycji) dodatkowego oświetlenia. Nawet znajomi póki im nie pokazałem to nic nie widzieli. Wybrałem też takie miejsce, bo nie widać kabli jak są poprowadzone pod listwą boczną, światła włączają się jak otworzę bagażnik (lampka oświetlenia bagażnika i podłączenie się pod nią) oraz brak rolety, bo nie potrzebuje.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Przycisk włączania dodatkowego oświetlenia. Zrobiłem go, bo np w nocy nie mam potrzeby aby pod blokiem wszyscy widzieli jak coś robię w bagażniku, albo np w trasie żeby nie rozpraszać innych kierujących podczas mojego postoju. Jak ktoś nie chce to nie musi robić. No i jeszcze jeden argument - trochę źle dobrałem kolor oświetlenia - mam niebieski i jest nietrafiony, jak na dyskotece i czasami nie chcę zwracać uwagi "wiejskim" tuningiem - wolę biały diodowy i w przyszłości na taki zmienię Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Chciałem pokazać jak to wygląda od strony technicznej - potem jak ktoś się rozmyśli to nie ma problemu aby to zdemontować - na plus jest to że nie będzie śladów po modyfikacjach.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez jamacieq ; 02-07-2014 o 12:46
jamacieq jest offline   Odpowiedź z Cytatem