Temat: [Kuga 2013-2020] Ile palą wam autka ?
View Single Post
Stary 02-07-2014, 08:44   #102
Bolec
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-12-2010
Model: Kuga
Silnik: 2.0 TDCi 163 KM
Rocznik: 2014
Postów: 16
Domyślnie Odp: Ile pali kuga?

Cytat:
Napisał ssaramis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tym razem sie z Toba zgodze. Kuga nadaje sie tylko na asfalt. Szczerze to zastanawiam sie nawet po co wymyslaja takie samochody. Ok, ladny moze jest ale i to kwestia gustu, na plus widocznosc, moja Zona ma tylko 171 cm wzrostu wiec uwielbia suvy, za to komfort (wysoko polozony srodek ciezkosci i nieduzy rozstaw osi powoduja ciagle kolysanie na nierownosciach a w zakretach kladzenie na boki) ,trakcja a nawet pojemnosc bagaznika tez gorsza jak w sedanie. No a do tego chleja srednio 1,5-2,5 L paliwa wiecej. Na zewnatrz wygladaja na duze a w srodku miejsca tyle co w focusie. No coz taka to moda...mam wieksze auto to i wazniejszy jestem..

Bump:
Czytam Twoje komentarze i nabieram podejrzeń że wcale nie jeździłeś nową Kugą albo bardzo krótko. Po pierwsze nie przechyla się na zakrętach bardziej niż zwykła osobówka - trakcja Kugi przez wielu fachowców (i nie mam tu na myśli fachowców z tego forum) jest porównywalna do tej z focusa. Po drugie miejsca w środku jest sporo więcej niż w focusie - proponuję żebyś naprawdę wsiadł do obu aut i się przekonał. Wspólny mianownik kończy się w tym wypadku na płycie podłogowej.

Ostatnio edytowane przez Bolec ; 02-07-2014 o 08:46
Bolec jest offline   Odpowiedź z Cytatem