View Single Post
Stary 08-01-2014, 10:34   #1
princeas
ford::average
 
Zarejestrowany: 19-09-2013
Skąd: Krk
Model: Focus MK3
Silnik: 1.0 Ecoboost 125KM
Rocznik: 2014
Postów: 61
Domyślnie [Focus MK3] Stylizacja na Titanium

Hej, odliczam już dni do odbioru auta, ma to być Focus MK3 sedan wersji Edition Ecoboost. Fajne wyposażenie w fajnej cenie, niestety kosztem wyglądu. Bo o ile na ulotce zachęcającej do kupna mamy piekne elementy chromu, błyszczący grill itp to w rzeczywistości tego nie ma - no cóż, taki zabieg marketingowy.

W związku z tym chciałbym go jakoś dostylizować, upięknić itp Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zacznę od chromowanych listewek przy oknach - w salonie mi wyceniono ich wymianę na 2700 zł - listwy chrom z uszczelkami - w necie znalazłem jakiś zamiennik, są to chromowane listewki przyklejane na mocną taśmę dwustronną za 200zł. Mial ktoś z takim czymś do czynienia?

Kolejna sprawa to chromowane okulary na światła przeciwmgłowe - tutaj jedynie na allegro w cenie do 100zł - nigdzie indziej nie znalazłem

Następnie kartki w zderzaku - zmiana z mat na błysk - równiez jedynie na allegro pełno jest aukcji, ale tu nie mam pewności co do jakości, tzn. czy będą pasować (bo z reguły są to zamienniki), a z rozbitków są niestety często uszkodzone/porysowane.

Listwy progowe zakupie chyba w salonie, bo cena jeszcze w miare przystepna (ok 150zł)

No i zastanawia mnie gałka zmiany biegów oraz nakładki alu na pedały - gdzie to można dostać poza salonem? na allegro nie ma :/

Dzięki za wszelkie sugestie.
princeas jest offline   Odpowiedź z Cytatem