Temat: [Mondeo 2000-2007] Zalety i wady samochodu
View Single Post
Stary 01-11-2013, 20:50   #9
qndziu
ford::average
 
Avatar qndziu
 
Imię: Konrad
Zarejestrowany: 10-02-2009
Skąd: Częstochowa
Model: Ford Mondeo mk5
Silnik: 1.5 Ecoboost 165 KM
Rocznik: 2019
Postów: 165
Domyślnie Odp: Zalety i wady samochodu

Cytat:
Napisał Cris Ełk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witajcie,
mam problem z Mondeo MK4 TDCI 140KM, wyprzedzałem auto i w pewnym momencie stracił moc i wyskoczyła na chwilę informacja "AWARIA SILNIKA", zgasł silnik i nie mogę go uruchomić. Rozrusznik kręci, ale objawy są jakby nie dostawał paliwa.
coś ci się chyba tematy pomyliłyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał mmmk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kolejna cecha mondeo, tylko nie wiem czy na + czy na - jest to, że:
- ja mam
-szwagier ma
- szwagra były szef miał/ma (mk1, mk3 i mk4)
-ze 2 albo 3 sąsiadów (na mojej ulicy jest paręnaście domów)
- brat sąsiada
- najprawdopodobniej przyszły szwagier mojej zony (znaczy mondeo już ma tylko nie wiem czy będzie szwagrem )
bo dzięki tym opiniom złomowości jest tanie, a jak kupi się niezajechane to służy pięknie i dobrze się dupsko wozi, więc to wszystko na plusGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał mmmk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mondeo mk4 jechałem do ślubu na początku 2008 roku... (chociaż jakaś dobra rzecz w tym dniu , dobrze,ze żona raczej nie czyta forum...)
to mnie rozwaliło totalnie o "dobrej rzeczy" z dnia ślubuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Ford Mondeo mk4 2.0 TDCi 140 KM 2014
Ford Mondeo mk5 1.5 Ecoboost 165 KM 2019
Skoda Fabia 3 1.2 TSI 90 KM 2015

Ostatnio edytowane przez qndziu ; 01-11-2013 o 20:56
qndziu jest offline   Odpowiedź z Cytatem