View Single Post
Stary 19-08-2013, 22:17   #9
Hercus1
ford::amateur
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 29-07-2013
Model: Focus MKI / Mondeo MKIV
Silnik: 1.8TDCI/ 2.0TDCI
Rocznik: 2004/2012
Postów: 0
Domyślnie Odp: "Pewne", "Gwarantowane"... i inne cuda (MKI)

Cytat:
Napisał Devon Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I tak oczywiście to jest sedan....temat już nie raz poruszany na forum (ludzie myślcie, kupiłem sedana i przerobiłem na hatchbacka?)
Kolego, nie spinaj się tak... nie każdy jest wyrocznią i wiem wszystko o wszystkim. Ja się z taką sytuacją nie spotkałem, ale widziałem już kilka innych (nie czas się rozpisywać)... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ważne, że się odnalazłeś i sprawa się trochę "wyprostowała"... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jak już pisałem, może porzucę myśli o dieslu na korzyść benzyny, ale to jeszcze sprawa otwarta... Mam nadzieje, że pod koniec tygodnia będę miał więcej czasu, a nawet będę w Twojej okolicy to ewentualnie się odezwę... przyznam, że ze zdjęć "ładna sztuka", jakby był diesel to byśmy się już widzieli Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hercus1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem