Temat: [Focus 2008-2011] Woda w bagażniku, skąd leci?
View Single Post
Stary 12-05-2013, 17:21   #28
Pawecki1984
ford::beginner
 
Imię: Waldemar
Zarejestrowany: 07-03-2013
Model: Ford Mondeo Tytanium X
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 29
Domyślnie Odp: Woda w Bagażniku

U mnie jest ten sam problem. Otwieram bagażnik i mokra podsufitka nad prawy tylnym słupkiem. Rozkręciłem wszystko i znalazłem miejsce przecieku. Puścił spaw łączący dach z prawą stroną auta. Chwilowo zasilikonowałem. Czy ktoś może powiedzieć co dalej??? Trzeba spawać i malować???

Drugi problem to lampy tylne. Także cieknie woda przez uszczelkę (gąbkę), która przylega do karoserii. Także potraktowałem dodatkowo silikonem ale cieknie nadal (choć mniej). Czy ktoś może podrzucić także rozwiązanie tego problemu???

Czekam na jakieś propozycje, bo ja już nie mam żadnych pomysłów.

Cytat:
Napisał Krystoss Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam Serdecznie

od jakiegoś czasu borykam sie z problemem wody w bagażniku. wcześniej myślałem ze to moze gdzies paruje i skrapla sie woda w bagażniku ale ostatnio tej wody przybywało , czy to po myjni czy to deszczu

cała wykładzina bagażnika była mokra + do tego w lewym i prawym rogu podsufitka tez stawała wodą.

rozebrałem tył z plastików i zaczełem lac delikatnie wode by sprawdzić skąd ew przeciek . niestety bez skutecznie. ani spod listew masujących pod relingi anie ani nigdzie bokami nie cieknie

jedynie co zauważylismi ze pod uszczelka bagażnika ( FORD FOCUS KOMBI MKIIFL) gdzie jest blacha wyglada tak jak by w niektórych miejscach były szczelina ( czasami nawet spore) i to moze jakos po uszczelke dostaje sie woda i tymi szczelinami splywa na boki

czy ktoś miał podobny problem i ew zna jakieś rozwiązanie
Pawecki1984 jest offline   Odpowiedź z Cytatem