View Single Post
Stary 15-04-2013, 10:32   #22
MICH.
ford::average
 
Avatar MICH.
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 10-01-2013
Skąd: CK
Model: Galaxy
Silnik: 2,3
Rocznik: 2000
Postów: 64
Domyślnie Odp: 2.0 115KM + gaz. Gaśnie po nagrzaniu się silnika

Cytat:
Napisał bartixr Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wymień przekaźnik pompy paliwa.. numer 30 bodajże.. poszukaj na forum, w przeciągu ostatniego kwartału kilku użytkowników miało ten problem.
z drugiej strony planowałeś wymiany tych elementów czy tak strzelacie? Strzelanie kosztuje i można wymienić dobre na gorsze.
kilka postów wyżej już było o tym pisane...
Cytat:
Napisał dgrabo1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
witam panowie
wracam z informację, sprawdziłem czujnik pompy o którym wspominaliście, faktycznie był wymieniany i był bez oznakowania, ale jest OK...
...Poszedłem teraz w innym kierunku i postanowiłem sprawdzić przewody zapłonowe... ...zauważyłem przy kopułkach błękitne mało zauważalne iskrzenie w 4 miejscach, czy to już według was jest wyraźny sygnał aby je wymienić.
Cytat:
Napisał dgrabo1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dostosowałem się do wszystkich waszych podpowiedzi. Niestety dalej problem istnieje...
Dotychczas wymieniłem
- cewkę
- przewody, świece
- czujnik położenia wału korbowego
- sondę lambdę, bo ją tylko wskazywał komputer
i teraz przymierzam się do wymiany czujnika wała rozrządu...
jakie kupiłeś te przewody i świece ? oryginalne czy jakieś chińskie bazarówki ?
__________________
MICH. jest offline   Odpowiedź z Cytatem