View Single Post
Stary 10-04-2013, 15:18   #1
Laki88
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-04-2013
Model: Ford Focus MK2
Silnik: 2.0 145 KM
Rocznik: 2007
Postów: 10
Domyślnie Ford Focus MK I 1.6 100 KM za 10 tys. zł. ?

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum. Za jakiś czas planuję sprzedać mojego wysłużonego Golfa III i kupić auto jak w tytule do 10 tys. zł. Bardzo dużo czytałem w internecie, ale czuję niedosyt. Przychodzę do Was z nadzieją że mi pomożecie i utwierdzicie (bądź zniechęcicie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) do zakupu tego auta.

Samochód będę używał w 90 proc. w mieście stąd chyba najlepszym wyborem będzie silnik benzynowy. Chcę znaleźć kompromis pomiędzy spalaniem a osiągami. Czy silnik, który mam na oku będzie wystarczający? Jak z jego dynamicznością i spalaniem? Potrzebuję auta bezawaryjnego, czy mogę na tym modelu polegać? Słyszałem wiele o tym, że focusiki lubią rdzewieć? Czy macie z tym jakieś doświadczenia?
Czy uda mi się za tę kwotę kupić focusa z min 2002 roku? Na co zwracać uwagę przy kupnie? Czego się wystrzegać?
Będę wdzięczny za każdą informację.

Jak sprzedam golfa to zacznę poszukiwania i mam nadzieję że uzyskam ewentualną pomoc w wyborze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam
Łukasz
Laki88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem