Temat: [Mondeo 2007-2014] Tarcze i klocki hamulcowe - wymiana, bicie
View Single Post
Stary 02-04-2013, 20:01   #392
JonderMK4
ford::amateur
 
Imię: Grzesiek
Zarejestrowany: 02-02-2013
Model: Mondeo
Silnik: 2,0
Rocznik: 2012
Postów: 3
Domyślnie Odp: Tarcze i klocki hamulcowe - wymiana, bicie

Witam wszystkich,
czytam o przebiegach na tarczach po 20, 60 czy 100 tyś km i się nadziwić nie mogę, ja moje skraby odebrałem w końcówce listopada 2012 i chyba mam już spore doświadczenie w wymianie tarcz i klocków w mondeo MK4 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., pierwsze tarcze wymieniłem po miesiacu i 4,5 tyś km (wymiana gwarancyjna) , kolejne po nastepnym miesiącu i przy stanie licznika 8 tyś km (niestety już płatna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ), kolejna wymiana nastepnego dnia przy stanie 8,2 tyś km, w najbliższy czwartek jadę na przegląd po 20 tyś i kolejna wymiana Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., wszystkie wymiany tylko przodu i to z powodu bardzo głębokich rys na wewnętrznej stronie tarcz i analogicznych "sznytach" na klockach. serwisy nie pomagają , nie próbują nawet znaleźć powodu takiej przykrej serii tylko wymieniją tarczą i klocki a jako powód podają jazdę po drogach o dużym zabrudzeniu - 90% tras pokonuję naszą nowiutką A2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Błagam pomóżcie- co to za cholerstwo- bo mam już dość tych kosztownych wizyt i przestaję czuć przyjemność z jazdy moją czarną perłą
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg IMG_1486.jpg (95.4 KB, 170 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg IMG_1491.jpg (93.6 KB, 153 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez JonderMK4 ; 02-04-2013 o 20:19
JonderMK4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem