Temat: [Galaxy 1994-2000] Wymiana skrzyni manualnej na automat.
View Single Post
Stary 15-03-2013, 14:18   #11
RadekNet
ford::average
 
Avatar RadekNet
 
Zarejestrowany: 07-09-2009
Skąd: Tarnowskie Gory / Sligo, IE
Model: Sharan
Silnik: 2.0
Rocznik: 97
Postów: 85
Domyślnie Odp: Wymiana skrzyni manualnej na automat.

Cytat:
Napisał kpkeeam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I tu Radek właśnie jest kij pogrzebany. Człowiek chciał by się po bawić togo zawsze czymś zablokują. Dla tego jeżdżę 2.0 z manualną kastą i się cieszę z tego co mam. Z drugiej strony jak sprzedawałem XM 2,1 td to z automatem nie było żadnego telefonu na ogłoszenie. Przełożyłem manual, poszedł tego samego dnia. Plus był taki, że automata sprzedałem i byłem do przodu o cenę skrzyni.
U mnie i tak ma dozywocie, wiec tylko kwestia na ile chce sie nam z nim bawic. Jakbym znal liste elementow do przekladki to moglbym sobie to wycenic w czesciach przez allegro i u mojego mechanika w robociznie.

Bartixr, mozesz sprecyzowac:
- sterownik automatu
- sterownik przestawić na automat
to jest oddzielny modul? nie zalatwia tego komputer, ktory juz jest w aucie?

- skrzynia biegow
- połosie
- wybierak w kabinie
- wiazka do automatu
- rozrusznik (jest inny??)
- poduszki skrzyni

Nie wiem czemu ludzie sie tak boja automatow - z doswiadczenia mojego ojca (ja mam dopiero 15 lat prawo jazdy) wynika, ze zawsze manual kosztuje wiecej, bo to sprzeglo sie w koncu musi zuzyc...

Cytat:
Napisał kpkeeam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do wypieszczenia to za galaxy się już nie biorę. Wypieściłem VW t3 cały remont karoserii i wszystkiego z nią związanego, oraz silnik, spełniający normę spalania Euro II wyniósł 25000 zł. Auto sprzedałem za 8 000 i żeby było śmiesznie do niemiec.
Tak to ja pieszcze Volvo 142 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. I tez nie licze na odzyskanie kasyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sharan zostal kupiony z malym przebiegiem, nie ma rdzy i po prostu serwisuje go jak trzeba a nie oszczednosciowo. A ze mam okazje od czasu do czasu jezdzic Galaxy o kilka lat mlodszym (i 3 razy wiecej wartym wg ogloszen) to wiem w jakim stanie jest moje auto. Zreszta ... irlandzki przeglad ciezko przejsc jak nie wszystko jest ok Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Radek Wrodarczyk

Ostatnio edytowane przez RadekNet ; 15-03-2013 o 14:31
RadekNet jest offline   Odpowiedź z Cytatem