Temat: [Focus 2011-2014] Światłą pozycyjne po otworzeniu auta
View Single Post
Stary 27-12-2012, 22:47   #8
sarnaHQV
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 03-12-2012
Skąd: Słupsk
Model: Focus MKIII
Silnik: 1.6 tdci 115
Rocznik: 2012
Postów: 20
Domyślnie Odp: Światłą pozycyjne po otworzeniu auta

Cytat:
Napisał K9Darek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zadaniem tej funkcji jest zapewnienie bezpieczeństwa. Dokładnie: parkujesz przy nieoświetlonej ulicy, jedzie auto ze słabymi światłami, otwierasz auto, zapalają się światła i.. cię widać. A tak mógłby przejechać za blisko a o tragedię nietrudno.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. no nie przesadzajmy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

OK, Ford poprawia bezpieczenstwo zapalajac swiatla a zabiera super funkcje z MKII czyli przełączanie wycieraczek na wolniejsze działanie np po zatrzymaniu na światłach...... dziwna polityka.

Więc pozostaje mi pytać w ASO czy można tą wątpliwie praktyczną funkcję wyłączyć...

W II aucie marki na B Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. mogę sobie ustawić jak długo po otworzeniu autka mają się palić halogeny i to jest wygodne - mam wybór.
sarnaHQV jest offline   Odpowiedź z Cytatem