View Single Post
Stary 21-11-2012, 14:24   #4
Trusek20
ford::amateur
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 18-11-2012
Skąd: Bierzwnik
Model: Focus GHIA
Silnik: 1.6 tdci 109KM
Rocznik: 2007
Postów: 5
Domyślnie Odp: Kierownica wrazliwa na nierówności drogi...

Luzu w kierownicy jakotakiego nie czuje, ale na bank sprawdze ten krzyzak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tuleje sa w dobrym stanie, a poza tym auto nie plywa po drodze, tylko kierownica mi odbija dosc intensywnie na dziurach. Kierownica mam ustawiona co prawda na sport ale na komforcie i standardzie jest identycznie. Probowalem tez z regulacja w poziomie itd ale tez nic nie zmienia ;( Sprawdze jeszcze raz wszystkie gumy na trzepaku, a amory mimo wszystko wymienie, bo wyglada na to ze nie byly ruszane od nowosci...

Przy okazji zapytam... Czy podczas pracy silnika slyszycie sam silnik, czy tez taki dziwny dzwiek przy przedniej lampie od strony pasazera? Co tam sie znajduje? Wspomne ze mam reflektory soczewkowe w dodatku skretne. Nie wiem, moze tak ma byc a moze sie cos tam po prostu konczy? Nasila sie przy skrecaniu kierownica, wiec myslalem ze to pompa wspomagania, ale za nic nie wiem gdzie ona sie znajduje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I slychac oczywiscie tylko na postoju, bedac poza autem. Tak z ciekawosci chcialem zapytac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Trusek20 jest offline   Odpowiedź z Cytatem