View Single Post
Stary 17-11-2012, 19:06   #2511
grinio
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-09-2006
Skąd: Piwniczna
Model: Galaxy
Silnik: 1.9Tdi AFN
Rocznik: 1998
Postów: 155
Domyślnie Odp: Dogrzewacz - kompendium wiedzy

WItam ponownie
Potrzebuje szybkiej porady.
Autko tak jak pisałem wyżej grzeje ok, ale stała się rzecz dziwna.
Po powrocie z małej przejażdżki postawiłem i zamknąłem auto. siedze sobie na balkonie a tu słyszę po jakiś 3-4 godz od przyjazdu że nagle zaczyna mi wentylator w d3wz pracować !!
Chodzi już sobie z 20 min !!! nie wiem czy go mam odpiąć czy sam się wyączy?????
mam zworkę na czujniku, ale to raczej nie przez to?!
Pomóżcie !!
Czy ktoś miał coś podobnego u siebie????

Po ponad godzinie wypiąłem bezpiecznik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie mam pojecia co się stało że sam się uruchomił i nie chciał się wyłaczyć.
Ktoś ma jakieś pomysły
Pozdrawiam

Witam ponownie
Po całej nocy wpiąłem bezpiecznik i wentylator dalej kręci Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Odpinałem i zapinałem wtyczkę od dogrzewacza i bez zmian.
Czy mógł paść sterownik???? tak sam od siebie i to na zimnym i zgaszonym silniku?? co proponujecie?
Jest szansa żeby coś z tym zrobić?
Taki byłem szczęśliwy że mi w końcu ruszyło dogrzewanie a tu taka porażka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I jeszcze jedno, mam zegar od webasto i chciałem go zamontować robiąc z niego postojowe.
Zegar to dbw46 ma 9 przewodów na wyjściu, Czy ktoś ma rozpiskę do czego trzeba podłączyć poszczególne przewody?? część już rozszyfrowałem ale mam problem ze znalezieniem funkcji dla zielonego i fioletowego.
Jakby ktoś miał jakieś info na ten temat to byłoby super

Pozdrawiam i dziękuję

Ostatnio edytowane przez grinio ; 18-11-2012 o 09:06
grinio jest offline   Odpowiedź z Cytatem