View Single Post
Stary 25-07-2012, 15:31   #50
carpov
ford::beginner
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 24-06-2012
Skąd: DGL
Model: Mondeo MK4
Silnik: 1,8
Rocznik: 2007
Postów: 15
Domyślnie Odp: Nie odpala, w serwisie nie wiedzą dlaczego

Cytat:
Napisał danielr Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeżeli przeciągniesz tą pompką paliwo przez filtr i wyciągniesz pewnie trochę powietrza to i tak nie rozwiążesz przyczyny zapowietrzania.
A czy ASO powiedziało co już sprawdzili i ew. wykluczyli na temat przyczyn zapowietrzenia ?
Przyczyny nie rozwiąże ...ale da mi szansę na uruchomienie auta i dojechanie do bardziej kompetentnego serwisu lub jak to wcześniej napisałem wybadać samemu. Z drugiej strony układ ten jest na tyle niedoskonały że przy niskim stanie paliwa ten układ będzie się zapowietrzał, czyli pompka może mi się przydać.
Panowie zgadują i sprzedają moje sugestie z dnia poprzedniego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. podjąłem decyzję że zabieram go do innego serwisu, umówiłem się na odbiór wczoraj po 15-tej (auto odpowietrzone, odpala) Przyjechałem na miejsce, widzę spuszczona głowę doradcy i słyszę "chciałem przygotować auto - nie odpaliło"
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Do tej pory doszli do tego że z całą pewnością (czyli jak dla mnie na 55%) powietrze przychodzi od zbiornika paliwa. Podłączyli chwilowo "okienko" (przeźroczysty wężyk) przed filtrem i zaobserwowali bąble - eliminując tym samym obudowę filtra i łącza na filtrze. Ściągnęli także zbiornik, sprawdzili go i łącza - niby OK. Chcą wymienić przewód paliwowy (pierwszy z dwóch) czekam do soboty bo musza to ciągnąc z Niemiec (polscy dilerzy tego nie mają) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Cytat:
Napisał Rolandsk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czytając Wasze wypowiedzi dowiaduję sie coraz nowszych rzeczy i powiem jedno, wiele, wiele miałem aut, ale w żadnym nie było takiego beznadziejnego rozwiązania tj z brakiem pompy w baku paliwa.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Według serwisanta i dokumentacji którą mogłem podglądnąć wynika że wersja 2 litrowa ma już takową pompkę....musiałbyś to jeszcze sprawdzić (chociażby sprawdzając wśród bezpieczników i przekaźników czy nie ma czegoś w stylu FUEL PUMP)

Ostatnio edytowane przez carpov ; 25-07-2012 o 15:37
carpov jest offline   Odpowiedź z Cytatem