Temat: [Mondeo 2000-2007] Jakie jest spalanie 2.0 TDDI 115 KM ?
View Single Post
Stary 09-07-2012, 09:15   #16
AdamJ.
ford::advanced
 
Avatar AdamJ.
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 22-09-2010
Skąd: Szczecin
Model: BMW E38 - siódema ;)
Silnik: 3,5 V8
Rocznik: 1998
Postów: 371
Domyślnie Odp: Jakie jest spalanie 2.0 TDDI 115 KM !!!

Swojego czasu jak latałem Wrocław- Szczecin tankowałem się na wylocie z Wrocka do pełna, ale dosłownie pod korek....leciałem przez Polskę 367km i jak dojeżdżałem do Szczecina wskazówka była na pierwszym polu....trochę po mieście się polatało, to nad morze podjechało i powrót tą samą drogą do Wrocławia i na tym samym baku i jeszcze zostawało ponad jedna kreska Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Teraz kilka dni temu trasa Szczecin- Włocławek prawie 400km w jedną stronę i ta sama sytuacja....auto pod korek zalane i naprawdę teraz jechałem szybko bo się spieszyłem, że ojciec mnie jak nigdy dotąd zwalniał bo jechał na fotelu obok....tam zapięcie przyczepy MW 1200...i powrót do Szczecina- no tu V max była ok 80km/h jak warunki pozwoliły to 90km/h i dojechałem do Szczecina to na rezerwie, ale komp pokazywał że jeszcze zostało na 38km trasy....

Naprawdę Panowie nie mam ani ciężkiej ani lekkiej nogi...ale leje tylko BP ultimate i robiąc tyle tras i przerabiając różne paliwa...tutaj mogę się wypowiedzieć...

To tylko diesel który ma 115KM więc nie ma co od niego wymagać mega przyspieszeń, więc nie ma co cisnąc tak bardzo żeby spalanie rosło- naprawdę te silniki są oszczędne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Acha...jak gdziś jadę dalej to używam tempomatu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
AdamJ. jest offline   Odpowiedź z Cytatem