View Single Post
Stary 03-05-2012, 18:54   #10
falcon2601
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: zakup mondeo mk4 2.0 benzyna - proszę o pomoc

Cytat:
To zależy czym kolega który chce kupić jeździł wcześniej bo jak dieslem to z tego zbierania od 2 tyś to się może nie być zadowolony. Ja się raz przejechałem tą benzynką i jak dla mnie to coś sie zaczyna dziać dopiero w okolicach 4 tyś obr Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
aa i 1,8 tdci nie ma dpf Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No tak, 1.8 tdci nie ma dpf, z tym że powiem szczerze jakoś nie przekonuje mnie ten silniczek (nie krzyczy do mnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.). Nie chcę się nikomu narazić, ale to już chyba starsza technologia troszeczkę a i z kulturą pracy też chyba nie jest najlepiej + dorzcić do tego głośną pracę i awaryjność. Ale mogę być w błędzie, gdyż niestety opieram się tylko na opiniach, zaś wiedzy praktycznej własnej z tego silniczka nie mam żadnej. Dlatego jeśli mnie ktoś poprawi będę wdzięczny.
Ponadto ja śmigam służbówką cały tydzień, a prywatnym wówczas hmmm, kiedy mam ochotęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dlatego chciałbym wrócić do benzyny jednak, ale nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa, gdyż jak czytam o tch 11l na 100km to mnie ciarki przechodzą.......Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.:shoc k:Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem