View Single Post
Stary 01-04-2012, 13:51   #211
kundziel
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 14-03-2010
Skąd: Czarna Białostocka
Model: mondeo
Silnik: 1.6 16v
Rocznik: 1996
Postów: 300
Domyślnie Odp: Jestem lakiernikiem. Chętnie posłużę radą

co do produktów csv to nie są to ani najlepsze ani najgorsze produkty. Jest to średnia półka. Jeżeli chodzi o podkłady to jeżeli producent nie napisze, że nie można stosować nitro jako rozcieńczalnika to nitro jest idealne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a po drugie tanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jeżeli podkład się maże przy nakładaniu.. hmmm chodzi o to że pewnie za mocno rozcieńczyli lub za krótkie odstępy między warstwami były lub zła technika malowania. Trudno tu mówić o tym, że komuś podkład płynie a komuś nie - wpływa na to wiele czynników. Ja szczerze nie narzekałem nigdy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jeżeli chodzi o lakierowanie całego auta. To zależy jakie lakierowanie - jeżeli z zewnątrz to koszt ok 350 zł za element (bez napraw) byłby normalnym kosztem. Jeżeli chcesz lakierować z zewnątrz plus wszystkie środki i komorę silnika to koszt będzie dużo wyższy bo trzeba wybebeszyć prawie całe auto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W zależności od tego co chcesz i jak chcesz to zrobić to koszt będzie od 4 do może nawet 6 tysięcy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kundziel jest offline   Odpowiedź z Cytatem