View Single Post
Stary 09-03-2012, 19:56   #23
monkey22
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-03-2011
Skąd: Bochnia
Model: Mondeo
Silnik: 1.8 - 16v
Rocznik: 1994
Postów: 60
Domyślnie Odp: duże spalanie LPG

Cytat:
Napisał monkey22
ja zrobilem tak jak mi podpowiedziales , zaznaczylem kreske ( na glownym grubym wezu - tam gdzie byl komputerek wczesniej) przekrecilem w prawo rowno o 4 pelne obroty i wtedy zaczelo szarpac silnikiem wiec spuscilem o polowe ( 3.5 obrotu od pozycji na jakiej jezdzilem kilka miesiec) Przejechalem sie i auto bylo strasznie mulowate wiec znow odpuscilem o poltorej obrotu i teraz auto jezdzi elegancko nawet na te mrozy .Czyli podsumowujac przykrecilem o pelne 2 obroty ..Myslicie ze te pelne 2 obroty mogly powodowac spalanie 20 litrow miasto i 17 na trasie???
Cytat:
Napisał szefon Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
na pewno bedzie ci mniej paliło, jak dasz rade to mu jeszcze troszke skręc na tym wężu, musisz wyczuc tak zeby auto nie muliło a i tez nie miało za duzo odkręcone
No i nic nie pomoglo.. juz nie wiem co mam robic. Dalej pali tak jakby byl zaprogramowany, przejade rowno 163-170 km i dlawi bo gaz sie konczy.. Co robic?????? prosze o rady, no chyba ze spalanie 19-20 na miescie na odcinkach do 5km to norma i nic nie wymysle.
monkey22 jest offline   Odpowiedź z Cytatem