View Single Post
Stary 20-02-2012, 21:02   #7
Paulus12
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mondeo w automacie do 16tyś warto?

Witam
Nie chcę stworzyć nowego wątku, a ten tutaj jest bardzo bliski tego co chcę się zapytać. Jeśli jest podobny temat co teraz ja wypisuję, to mocno proszę o wybaczenie, ale nie znalazłem. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chcę kupić Mondka w automacie, ponieważ jestem spokojnym człowiekiem (chyba) i nie potrzebuję auta do wyścigów, no i częściej jeżdżę gdzieś w trasie niż po mieście.
A teraz konkretnie, znalazłem mondeo z silnikiem benzynowym 2.0 145 KM i uszkodzony automat. Przebieg auta około 140000 km. (przebieg zakładam ze zgodnie z prawdą, nie mam jak w tej chwili sprawdzić) i cena niższa niż porównywalne auta w automatach i manualach - teoretycznie sprawne, o około 5 do 7 tyś zł. (nie neguje że może one są faktycznie ok). Znam koszty ewentualnego remontu, ale tez mi przyszło do głowy czy nie sensowniej jest kupic coś takiego ( http://midparts.com.pl/pl/p/CD4E-NOW...PRZEBIEGU/2447 ) bo i na gwarancji a i całość kosztów w cenie jak ze sprawnym, (tyle że jakoś muszę tego złomka przytargać w moje okolice) A i podejrzewam ze wtedy jest szansa ze pojeżdżę w miarę bezproblemowo. Proszę o ewentualne opinie czy ta skrzynia z tej strony to oryginał czy podróbka, a jeśli podróbka lub regenerowana, to czy jest jak fabryczna w sensie jakości i trwałości. (sprzedawca na pewno powie ze jest). Osobiście sądzę ze regenerowana. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (tylko jak sprawdzić silnik przed zakupem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
  Odpowiedź z Cytatem