View Single Post
Stary 12-02-2012, 22:44   #455
Tom101
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 01-01-2012
Skąd: UK/Krakow
Model: Transit Custom
Silnik: 2.2 TDI
Rocznik: 2014
Postów: 44
Domyślnie Odp: Padła już druga turbosprężarka. Co jest nie tak ?

Cytat:
Napisał marcinv530erx Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie jest to odpowiedni temat do takich rozmów wiec odpisze ci na ten temat po raz ostatni :
Jak sie nie przyznasz....
masz racje po raz ostatni...a kto Tobie kolego powiedzial ,ze ja sie do czegos nie przyznalem?JA?a gdzie?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.czy Ty jestes jakowyms prawnikiemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jesli tak to mam nadzieje ze te wszystkie porady sa motywowane troska o rodakow na obczyznie.Jestes w UK?moj akcent jest raczej z innego kontynentu nie Polski czy Angielski..ale to nie ten temat na takie pisanie..
...Tez pozdroGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zeby nie bylo ze robie off topic..Jak sprzedawalem FF2 przyjechal ogladacz,Angol.powiedzial mi tak:1.6 tdci z PDF sa juz bardzo znane z tego ze,padaja jak muchy.pierwsze jego pytanie bylo o turbine,czy byla juz wymieniana.potem stwierdzi ze jesli ma wybierac pomiedzy 1.6 tdci z PDF z mniejszym podatkiem drogowym,mniejszym spalaniem,mniejsza cena(??)to jednak chyba 1.8 tdci bez PDF ktore pali wiecej,podatek wiekszy,bedzie lepszym wyborem niz moje auto.bo wizja wywalenia 500f na nowy PDF+turbine za 770F+cena wymiany nie jest smieszna.ale przyjechal bo jesli sprzedalbym FF za 600F to on kupi..no coz..fakty sa jakie sa..ja wiem jedno:widzialem sitko,widzialem turbine rozjechana przez sitko.powiem tak:na pewno nigdy juz nie bede myslal o kupnie zadnego auta z tym silnikiem,chociazby kosztowalo 100F.ja pozbylem sie swojego jak najszybciej...wiedza o tym jak i co w przypadku 1.6 tdci na pewno nie wplynie na to,ze ktos bedzie sie czul komfortowo jezdzac takim pojazdem.ja na pewno do takich ludzi nie naleze..amen..
teraz zabieram sie za C5 2.2 HDI/2003 SX Kombi Auto Tiptronic(Manumatic).przebieg 127k mil..ale to nie jest Forum Cytryny..Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Tom101 ; 13-02-2012 o 00:00
Tom101 jest offline   Odpowiedź z Cytatem