Temat: [Mondeo 2007-2014] 6 biegowy automat - jak się sprawuje?
View Single Post
Stary 04-02-2012, 13:19   #119
Mihoo888
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 23-10-2011
Skąd: Śląsk
Model: F S-Max Titanium/ Vw Sharan 2.0 TSI DSG/ MB E 250 CGI Cabrio
Silnik: 2.0 EcoBoost 203 PS/ 2.0 TSI DSG 200 PS/ 1.8 GDI 231 PS
Rocznik: 2012/ 2013/ 2012
Postów: 8
Domyślnie Odp: 6 biegowy automat - jak się sprawuje?

Panowie- dzięki za cenne dla mnie informacje.

Mario13- co do technicznej strony budowy i różnic między tymi skrzyniami to powiem szczerze- nie znam się.
Mam teraz DSG i powiem tak: na początku byłem zachwycony. Teraz, po 130 kkm nadal jestem zadowolony i mogę powiedzieć, że jest naprawdę niezła, ale ma też swoje słabe strony.
Jeździłem niedawno Mrcedesem GLK i widziałem różnicę (in + dla MB) w porównaniu do DSG. Jeździłem też testowym S-Maxem z PowerShift z silnikami TDCI 140 i EB 240. Podobało mi się i nie widziałem znacznej różnicy w porównaniu do DSG. Niestety nigdzie nie znalazłem możliwości przetestowania skrzyni Durashift.
Mam zamówione Galaxy TDCI 200 KM z Durashift A6- i trochę mam "stresa", jak to będzie działać. Po DSG nie chciałbym się rozczarować mulastym/ niezdecydowanym/ szarpiącym automatem. To już bym wolał "manuala"... Auto kupuję minimum na 4 lata i chciałbym być z nim szczęśliwy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a dopłacając 7k PLN nie mam pewności, że dobrze robię. Trochę taki kot w worku ta skrzynia dla mnie.

Pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mihoo888 jest offline   Odpowiedź z Cytatem