Temat: [Mondeo 2007-2014] Lista ewentualnych usterek
View Single Post
Stary 03-01-2012, 18:28   #2608
komariusz
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-02-2011
Skąd: Włocławek
Model: Ford Mondeo Titanium X
Silnik: 1,8TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 45
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Od roku mam to autko i generalnie jestem zadowolony.. Miał byc Passat, juz zadatkowany, odbyta jazda próbna .. ale poczytałem forum Passata.. i sobie odpuściłem to co tam uzytkownicy opisują nijak ma się do tego forum .. tutaj co prawda komuś coś tam nie gra ale nie ma jakiejś aury wrogości wobec auta i producenta.. ba..nawet takie posty nie jest idealny ale ui tak go lubię.. tam skrzykują się w celu podejmowania kroków prawnych wobec producenta

W kwestii zaś czy kupić uzywany u nas czy na zachodzie powiem tak:
tam autka miewają większe przebiegi ale serwisowane w porządnych serwisach (mniej uczniów i kombinatorów co to skasują Cię za olej ale go nie wleją), jeżdzą na niechrzczonym paliwie i po dobrych drogach, generalnie są lepiej wyposażone. Ponadto jeśli autko przechodzi przez kontrolę jakości to jakieś drobne odstepstwa od normy (choć w sumie mieszczące się w normie) kwalifikowane sa do sprzedazy na rynkach wschodzących.
Ale wybór.. zostawiam kupującym.. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
komariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem