Temat: [Mondeo 2007-2014] Jak dobierać opony zimowe.
View Single Post
Stary 09-11-2011, 17:00   #495
Pavlik
ford::beginner
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 22-07-2010
Skąd: Rybnik
Model: Mondeo Mk4 Titanium X
Silnik: 2.0 140KM
Rocznik: 2008
Postów: 22
Domyślnie Odp: Zimowe opony

witam
Hehe, Eddek, jak wpadnę w dziurę na wysokość połowy koła, to koszt felgi będzie znikomy w stosunku do całości poniesionych kosztów (do wymiany pewnie opona, elementy zawieszenia, zderzak i inne)... Jak już pisałem, na alumach przejeździłem (innym autem) 5 zim i nic strasznego się nie stało (choć napęd na tył i brak ESP). A przynajmniej auto wyglądem mnie nie odstraszało. Jeżeli nawet raz na ileś tam zim przyjdzie mi wyprostować / kupić alufelgę, to i tak zaryzykuję dla lepszego wyglądu auta.

Mała ciekawostka: najgłośniej na temat bezsensownie wydawanych pieniędzy wypowiadają się przeważnie palacze (znam to z mojego kręgu znajomych). Kupisz nowe opony, słyszysz "eee, szkoda mi byłoby pieniędzy na takie zbytki" po czym patrzysz jak zaciąga się malboraskiem :] Szwagrowi policzyłem, że do swojego auta kupiłby nówki opony porządnej firmy po 3 miesiącach od rzucenia nałogu. Ale jak kto woli Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez Pavlik ; 09-11-2011 o 17:58
Pavlik jest offline   Odpowiedź z Cytatem