Temat: [Ka 1996-2008] Swap silnika 1,6
View Single Post
Stary 02-10-2011, 20:50   #43
sprint55
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-09-2011
Model: Ford Ka
Silnik: 1.3
Rocznik: 2000
Postów: 14
Domyślnie Odp: Swap silnika do Ka....

Cytat:
Napisał Magik123 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Generalnie, to ja wiem troche a Ty wiesz g....o
Nie bede pisał nic o tej Twojej przekładce z uwagi ze takich jak Ty jest 80% i zawsze tacy bedą, wchodza tu pytaja o rózne cuda i pozniej odchodzą 'Wirtualni tunerzy".
Rozumiem ze kaczke chcesz porównac do mojej VB? Prosze bardzo, chetnie zobacze tego twojego potwora.

Cos tam sobie umaniłes ale nie wiesz sam co, ludzie Ci wytłumacza oczywiscie, tylko ja do tego tematu wróce za miesiac i wiem ze taki tuner jak ty dawno sie stad ulotni.
Szkoda słow na takich jak Ty.
Ale jesteś paskudnie małointeligentny....
Już na wstępie napisałem o co mi chodzi. Później tylko konkludowałem temat.
Siedzisz od lat pewnie w tunningach, a tak naprawde masz marne pojęcie, bo nawet nie potrafisz doradzić, tylko oczywiście krytykować. Tak się zachowują ludzie mali i płytcy....Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Piszesz, ze ja ............ wiem. Dobrze, ze ty jesteś skarbnicą głupotyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A wracaj sobie nawet co minuta i sprawdzaj.....nie interesuj sie kiedy go "dopieszcze". Może to być za tydzien, może za rokGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Spij spokojnie....Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Agnesqa ; 11-10-2011 o 12:47 Powód: wulgaryzm
sprint55 jest offline   Odpowiedź z Cytatem