View Single Post
Stary 19-08-2011, 12:23   #25
Slartibartfast
ford::professional
 
Avatar Slartibartfast
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 10-05-2010
Skąd: Warszawa
Model: S-Max FL +Mondeo5Vig
Silnik: 2.0TDCi 140KM +180KM
Rocznik: 09.2010 +08.2017
Postów: 1,467
Domyślnie Odp: Ile pali Wasz EcoBoost?

Cytat:
Napisał Atlis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Slartibartfast - upierdliwe? Przeciez do tego ten system sluzy.
Hehehe, zabrzmiało tak, jakby ASS służył do "upierdliwości" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie mam ASS, więc nie korzystam. Napisałem, że wydaje się upierdliwe - ale przecież jak nie korzystam to tylko tylę mogę w temacie powiedzieć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Możliwe, że przy użytkowaniu jest zupełnie inaczej
Dziwoląg to wyłączanie silnika jeszcze przed zatrzymaniem - skąd on kurka wie, że na pewno się zatrzymasz??? Możesz przecież w ostatniej chwili zmienić zdanie i ruszyć z kopyta. Zwłaszcza jak jakiś baran z tyłu nie zauważył, że hamujesz i zmierza z niebezpiecznymi zamiarami w kierunku twojego kuperka... (wtedy liczą się ułamki sekund). Oczywista można się zagapić, nie patrzeć w lusterko, zbyt wolno zmieniać biegi itp - ale w "optymalnej" sytuacji, kierowca i samochód zwarty i gotowy do skoku a tu niespodzianka... musisz zostać w miejscu przez 1-2 sekundy. Jakby ASS wyłączył silnik po zatrzymaniu - problemu nie ma.
P.S. Ja mam takie "zboczenie", że jak zatrzymuję się na drodze w trasie czy przed światłami, to "luzuję" nieco obserwację tyłu dopiero jak co najmniej jeden samochód zatrzyma się za mną i to bez pisku opon.
__________________
Mój Maksik pali [Okleiłem eSia] [Końcówka wydechu] [LEDy]
Slartibartfast jest offline   Odpowiedź z Cytatem