View Single Post
Stary 08-08-2011, 23:04   #3
Kubulsen
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-04-2008
Skąd: Tarnobrzeg
Model: Mondeo Mk III GHIA, Kuga 2019
Silnik: benzyna 2,0 + LPG, 1,5 Ecoboost 150 KM
Rocznik: 2004, 2019
Postów: 83
Domyślnie Odp: MK3 1.8 duratec he- instalacja gazu/jaki zestaw?

Cytat:
Napisał grzesdc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hana może być
Podłączę się do tematu i spytam przy okazji o te wtryski firmy HANA. Ja również zażyczyłem sobie takie wtryski na co mój gaziarz odparł, że i owszem nawet takie posiada i mi je pokazał. Problem w tym że jak się okazało mają one oznaczenie EG2000 zamiast obecnie spotykanego H2000. Czy to jakieś podróbki, czy też oryginały tyle tylko że starszej wersji? A jeśli to jakaś stara wersja, to czy kłócić się z gazownikiem aby zamówił H2000, czy też te które ma wystarczą z zupełności? Zestaw który wybrałem to: Stag premium + KME Silver + te wspomniane wtryski HANA. Dodam tylko, że pozostałe oznaczenia na tych wtryskach są identyczne jak na tych H2000. Bardzo proszę o szybką poradę gdyż auto stoi u gazownika i jutro będzie przechodzić metamorfozę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Natomiast odpowiadając na post autora wątku to Valteki tak, ale tylko z oznaczeniem 34 - większość ma o nich dobre zdanie w przeciwieństwie do starszego typu Valteków. Co do ceny za staga + zavoli + hana, to o ile nie jest to stag premium, to cenowo będzie zbliżone do 2500 zł.
Kubulsen jest offline   Odpowiedź z Cytatem