View Single Post
Stary 30-07-2011, 20:09   #25
darmodziej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 14-07-2008
Skąd: Krosno
Model: Ford Escape/Fusion
Silnik: 3000 benzyna + Stag Qmax / 1.4 benzyna
Rocznik: 2003/2005
Postów: 6,100
Domyślnie Odp: Nie można odpowietrzyć hamulców- niedrożny układ.

No i kto tu nie umie się przyznać do błędu? Odpowiedź brzmi Ty. Zacząłeś tracić grunt pod nogami, więc postanowiłeś mnie obrażać i używać dziecinnych argumentów.
Cytat:
Napisał Emmm Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Widzę, że genetycznie uwarunkowany jesteś na szukanie dziury w całym. Chcesz wiedzieć więcej - pytaj pana GOOGLA. Woda NIE, piwo TAK.
Co to jest za argument w dyskusji: „Woda NIE, piwo TAK.”? Bo Pan Emmm tak powiedział? Nie jesteś dla mnie żadnym autorytetem w tej kwestii, a myślę, że i dla wielu innych też nie. Co z tego, że producent płynu LHM pisze wyraźnie: „Ten płyn może być stosowany tylko w pojazdach zaprojektowanych do stosowania mineralnych płynów hamulcowych. Nie mieszać produktu z LHS i z syntetycznymi płynami hamulcowymi (DOT 3, DOT 4, DOT 5.0/5.1, ISO 4925, SAE J1703) lub płynami o roślinnej bazie olejowej.”, kiedy Pan Emmm wie lepiej:
Cytat:
Napisał Emmm Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeszcze raz gwarantuję Ci, że LHM nie uszkodzi żadnego układy hydraulicznego/hamulcowego.
Zresztą odnośnie płynu R3 również nie wykazałeś się wystarczającą wiedzą pisząc:
Cytat:
Napisał Emmm Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wiesz co to jest R3? Jak chcesz już na upartego mieszać jakieś relikty przeszłości to DOT zmieszaj z DA1 lub DA2.
Po czym przytaczasz link do strony, na której płyn R3 opisany jest między innymi słowami:
„Posiada doskonałe właściwości użytkowe.”
„W pełni syntetyczny najwyższej jakości płyn hamulcowy o temperaturze wrzenia pow. 240C, stosowany w samochodowych układach hamulcowych. Jest przeznaczony do wymiany i uzupełniania płynu we wszystkich pojazdach, gdzie instrukcja obsługi nakazuje stosowanie płynu R3 lub DOT3.”
Więc gdzie się podział ten relikt przeszłości?
Mógłbym tak dalej wyliczać, ale postanowiłem zgodzić się z jednym zdaniem, które napisałeś:
Cytat:
Napisał Emmm Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
OK Kolego, nie ma sensu ciągnąć tej dyskusji, zanudzając nią innych.
Forum nie jest po to, by kogoś do czegoś zmuszać, każdy sam decyduje, co zrobi ze swoim samochodem i sam za to odpowiada. Ty zalecasz użytkownikom mieszanie płynu DOT z płynem LHM, a ja im to odradzam. Jeżeli ja odradzę zmieszanie płynów, które można mieszać, nic złego się nie stanie, a jeżeli Ty doradzasz mieszanie płynów, których mieszać nie wolno, to przynajmniej moralnie będziesz odpowiedzialny za ewentualną awarię cudzego auta. Ci, którzy ten temat przeczytają sami wyciągną wnioski i zgodzą się z Tobą lub ze mną, a jeżeli jesteś osobą, choć trochę kulturalną, pozwolisz im samodzielnie podjąć tą decyzję.
Pozdrawiam.
darmodziej jest offline