View Single Post
Stary 29-07-2011, 20:09   #22
Emmm
ford::expert
 
Avatar Emmm
 
Zarejestrowany: 23-03-2007
Model: mondeo mk II kombi
Silnik: 1.8 td endura de
Rocznik: 1997 grudzień
Postów: 2,643
Domyślnie Odp: Nie można odpowietrzyć hamulców- niedrożny układ.

Kolego to, że każdy z płynów osobno nie uszkodzi gumy a dopiero po zmieszaniu, ich mieszanina będzie destruktywnie wpływać na gumę to kompletny absurd. Teoria "warzenia" się przedmiotowych cieczy też do mnie nie przemawia. "Nie wolno" mieszać zastąpiłbym określeniem: nie należy. Z wodą to już całkiem przesadziłeś, ale jak chcesz być taki McGyver, to zdradzę Ci sekret, który radzę zapamiętać do końca życia: śmiało możesz do układu hamulcowego lać piwo, oczywiście w sytuacji awaryjnej.
Na Twoje pytanie:
Cytat:
Napisał darmodziej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I tu pojawia się pytanie, dlaczego nie tłoczyła?
odpowiedź może być całkiem prosta: bo płyn nie dochodził do pompy i nie pytaj mnie z jakiego powodu, bo na to pytanie tylko krzys_ldz odpowiedzieć może, podobnie jak na pytanie o to, czy musiał wymienić pompę czy jeździ na tej samej.
Jak widzisz są niewiadome z którymi sami sobie nie poradzimy, więc jeśli chcesz z uporem ciągnąć ten temat, to skontaktuj się może z założycielem wątku i wyjaśnij wątpliwe kwestie. Ja nic więcej do powiedzenia nie mam.
Pozdrawiam
__________________
Emmm
Emmm jest offline