View Single Post
Stary 09-07-2011, 22:53   #3
wolnyprobe
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 28-12-2008
Model: Ford Focus C-max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 6
Unhappy Odp: 2.0tdci Nieregularne wibracje po odpaleniu

Ja już jestem załamany. Byłem u 8 mechaników i każdy rozkłada ręce. Każdy z nich stawia inną przypuszczalna diagnozę. Zaczęło się od świec żarowych które były wymienione już 2 razy, pasek rozrządu, pasek alternatora , rolki, napinacz wymienione. Kolejny coś gadał o głowicy i problemach za popychaczami. To łańcuch z napinaczem. Teraz skończyło się na kole dwumasowym. Rano silnik odpala bez żadnego problemu, smród w kabinie jak był tak jest. Nieregularne wibracje silnika pozostały. Na kompie jeden błąd świec żarowych które są na 100% w pełni sprawne. Kodowanie wtrysków też nie pomogło. Jakoś opcje mi się kończą. Od dzisiaj autko stoi u kolejnego mechanika. Problem jest taki że wszyscy mechanicy bawią się w zgadywanki. Aż się dziwie że jeszcze żaden nie zaproponował wymiany silnika. Słyszałem też kilka opinii że silniki TDCI po około 160000 tysiącach zaczynają się sypać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . A ja tak kocham swoje autko.
wolnyprobe jest offline   Odpowiedź z Cytatem