View Single Post
Stary 19-06-2011, 21:44   #26
Glenroy
ford::advanced
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 12-01-2010
Skąd: LPU
Model: Mondeo MK4 TitS
Silnik: 2.0TDCi DW10C
Rocznik: 2012
Postów: 312
Domyślnie Odp: Szarpanie, chwilowa utrata mocy podczas przyspieszania [2.0 TDCi]

Cytat:
Napisał lukas_ko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
winny był czujnik podciśnienia turbiny z wymianą coś około 200-300 zł i autko śmiga ok.
Będę musiał jeszcze to i owo posprawdzać bo jeszcze coś jest nie halo, nie jest to tak odczuwalne jak było, ale jeszcze coś niedomaga jednak.
Coś mi się wydaje, że zapowiada się długi tydzień Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zacznę od tego właśnie czujnika, EGR-a jak nic nie wyjdzie to próba przelewowa...
Zaczyna mnie wkur**** ten samochód powoli.

Co do wstępnej pompy, jej brak stwierdziłem po tym, że po włączeniu zapłonu z węża który doprowadza paliwo do filtra nie wysączyła się ani kropelka, chyba dobrze wnioskuję, że gdyby taka istniała to zaczęło by się z niego lać paliwo? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Glenroy jest offline   Odpowiedź z Cytatem