View Single Post
Stary 26-01-2011, 19:48   #7
subratri
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 31-07-2007
Skąd: Częstochowa - Genewa (3-miasto czasami)
Model: Galaxy Ghia
Silnik: 2,8
Rocznik: '97
Postów: 3,551
Domyślnie Odp: Czy jest możliwośc wymiany synchronizatora bez demontażu skrzyni?

skrzynię też mam fordowską z tego co wiem ale nie mam pewności. Kiedyś sprawdzałem ale nie wiem czy się nie pomyliłem. A brzmienie jest koszmarne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale kogo to Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A synchro jest gdzieś po środku wałka Jakieś zespolone czy coś... nie znam się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tego jeszcze nei robiłem i nie mam zamiaru. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. chyba coś koło 6 stówek mi gość krzyknął. Do tego rozpinanie wałka, wypadało by powymieniać uszczelnienia i łożyska jak już na wierzchu... bez sensu. Tym bardziej, że gorzej już nie będzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
subratri jest offline   Odpowiedź z Cytatem