View Single Post
Stary 28-11-2010, 11:15   #1433
Stefano
ford::expert
 
Avatar Stefano
 
Imię: Janusz
Zarejestrowany: 20-02-2005
Skąd: Stalowa Wola
Model: VW Sharan
Silnik: 1,9 TDI, AUY, 115 PS
Rocznik: 2001
Postów: 2,676
Domyślnie Odp: Dogrzewacz

Cytat:
Napisał domorak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam wszystkich
Stefano spotkałeś się może że pompka schładzająca działa tylko z zapłonem.Po wyłączeniu auta staje.(+) tylko z zapłonem Szukam na forum ale nikt nic konkretnego nie pisze.Odpaliłem piecyk (dzięki za wskazówki ) ale zaczyna mi znowu szwankować.Czasami odpala po przejechaniu ok 6-10 km jak ruszy czuć spaliny.(d5wz)
Masz wiadomść na pocztę.

Cytat:
Napisał Marcus171 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam pytanie co jeszcze może być przyczyną strasznego dymienia D3WZ na początku chodził potem przestał po około pół roku zabrałem się za naprawę, okazało się że była walnięta świeca, ożył i chodził pięknie około 3 tygodnie teraz zaczął strasznie dymić, pomyślałem że zanieczyszczony więc rozebrałem go na części wszystko pięknie wymyłem wszystko założyłem dałem nowe uszczelki i co... dalej to samo już sam nie wiem jak odpali na full to przy wylocie spalin na tym połączeniu z tłumikiem robi się mokro i strasznie dymi, czy to możliwe że nowa świeca jest zła.
Sprawdzic trzeba dawkowanie pomki paliwa.

Cytat:
Witam.
Potrzebuję pomocy
...
Mieszkam w Łodzi i szukam jakiegoś rozsądnego rozwiązania.
Pozdrawiam
Masz wiadomość na PW

Pozdrowienia.

Ostatnio edytowane przez Stefano ; 28-11-2010 o 11:20
Stefano jest offline   Odpowiedź z Cytatem