Temat: [Mondeo 2007-2014] Nowe Mondeo - Jakieś nowinki ? (dyskusje)
View Single Post
Stary 21-11-2010, 21:48   #4084
PAFFCIO
ford::professional
 
Avatar PAFFCIO
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 18-09-2007
Skąd: Już bardziej Wawa jak Sz-n
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 EcoBlue
Rocznik: 2019
Postów: 1,526
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - Jakieś nowinki ? (dyskusje)

Cytat:
Napisał antyrama Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
( swoją drogą Mondziak miał pakiet Tit-s, ale z regulacją zawiechy?).
Pakiet S, nie jest równoznaczny z pakietem zawieszenia "S"portowego, to dwie odrębne pozycje więc jest TitS z IVDC.
Również zwróciłem uwagę że porównali różne silniki, odpowiedzią jest chyba to, że oba (insygnia i mondeo) miały automaty, a z tego co się orientuję to w mondeo w automacie jest właśnie ta słabsza jednostka (swoją drogą automaty dla policji????).
Co do bujania się to przyznam, że nie wierzę...sam jeżdżę z IVDC i nie obserwuję tego bujania przy ustawach na "sport", na komforcie rzeczywiście buja...no ale może coś podłubali w tzw. międzyczasie w IVDC i stąd taka opinia.
Poza tym, wydaje mi się, że w prezentowanej insygni nie było regulacji nastawów więc znów porównanie z czapki, bo ciekawym co by powiedział porównując mondziaka na zwykłym lub sportowym zawiasie???
Też miałem nieodparte wrażenie, że postawienie tezy było z góry ukartowane...no ale ja mogę być nieobiektywny :-DDD
__________________
PAFFCIO jest offline