View Single Post
Stary 04-11-2010, 22:59   #17
vispower
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 07-01-2009
Model: focus
Silnik: 1.8 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 28
Domyślnie Odp: chce kupic Focusa 2 jaki silnik wybrac ?

Tomciu ... w szkole ponoć uczą czytania ze zrozumieniem, polecam.
Czy napisałem że pali "0"?? Trzeba lać jak do każdego. Sam popadasz w skrajności pod wpływem chyba kompleksów... nie wiem. Może to właśnie same bmki cie objeżdżają jak chcą. Nie pisze czegoś, czego sam nie doświadczyłem bądź nie widziałem na własne oczy i ty też tego nie rób, bo wciskasz człowiekowi ciemnote. Zmień forum, bo gość chce kupić focusa, a nie scorpioGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Raz focusem jechał i expert "sie znalas"....
Jeśli nie wiesz jakie PORÓWNYWALNE silniki woziły się pare lat temu w foce, to podpowiem, że były np. 1.8tdci i 1.6 ti-vct . Oba 115KM. Nawet przy odrobinie szczęścia mogłeś kupić nowe w bardzo zbliżonej cenie... No ale na giełdzie sie tego nie dowiesz. Więc jak ta benzynka może mieć lepszą dynamikę, skoro do setki przyspiesza może tak samo, ale bez złojenia jej "tą gałką między siedzeniami" to za bezpieczne wyprzedzanie na S8 sie nie zabieraj . Cały proces trwa na piątce ze 2 razy dłużej. Na codzień chyba częściej wyprzedzasz, a nie sprintujesz do 100,nie?? Na drodze nic nie musze udowadniać, na mercedesy i bmki po agrotuningu nawet nie patrze.
Od zawsze toczy się wojna na silniki, bo jak ktoś już wtopi kase to łatwo się nie przyzna do słabych stron swojego wózka.
Nie faworyzuje żadnego z rozwiązań,zdanie mam w 100% niezależne,bo poparte tym co widziałem, zato sam chyba chcesz tu zaraz opchnąć jakieś scorpio.
vispower jest offline