View Single Post
Stary 21-08-2010, 20:41   #9
Lukasz26C
ford::average
 
Imię: Lukasz
Zarejestrowany: 03-06-2010
Skąd: Szczecin/Norwegia
Model: Ford Galaxy III
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 61
Domyślnie Odp: Gdzie jest złącze diagnostyczne ? Jaki Interfejs diagnostyczny ?

Cytat:
Napisał taxidriver Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie jestem diagnostą podaje ci sugestie co widziałem i co działa to już twoja chyba broszka doczytać dokładnie i zorientować się co działa i jaka diagnostyka twojego samochodu. Euroscanem diagnozował kolega błędy takich aut jak seat toledo 2009 r. Mondeo 2008 r. Focus 2006 r moja galaktyka 2001 r.LAND ROVER FREELANDER 2004 td , citroen xantia 1996 ostatnie dwa z kabelkami wciskanymi w złącze diagnostyczne. Zawsze masz serwis i oryginał forda do diagnostyki. Jeszcze KTS powinien sobie poradzić, więcej na temat diagnostyki na pewno znajdziesz u doktora GOOGLE!!!
Ta twoja sugestia była prawie trafna . Napisałem po to aby innych nie wprowadzać w błąd tak jak ja zostałem wprowadzony ostatnio przez właśnie takiego typu sugestie!!!!! .

Ale spoko UNIWERSALNY INTERFEJS DIAGNOSTYCZNY EUROSCAN 2009 (ELM 327) powinien sobie poradzić ale jeszcze sie upewnię . Znajdujący sie tutaj http://www.diagnostik.pl/interfejsy_...09_elm327.html
Lukasz26C jest offline   Odpowiedź z Cytatem