View Single Post
Stary 18-08-2010, 12:53   #4
NiN_PL
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 17-08-2010
Skąd: Net
Model: Galaxy
Silnik: 2.0 TdCi
Rocznik: 2007
Postów: 4
Domyślnie

Witajcie,
Dziękuję Dejwid zlokalizowałem. Jak go zobaczyłem to zacząłem się z siebie śmiać bo był w takim miejscu że nie sposób ominąć, jest tylko 1 warunek trzeba wiedzieć czego szukać.

Co do Interfejsu, interesuje mnie on tylko do wychwytywania błędów i ewentualnie ich kasowania. Nie zamierzam programować cylindrów ani dokonywać re-konfiguracji. Chcę generalnie wiedzieć co mojemu dolega przed ewentualną naprawą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Właśnie zapaliła mi się lampka pomarańczowa silnika która zgasła po kilku odpaleniach ale zmartwiło mnie to.

BTW może ktoś ma opis kontrolek i definicję błędów (kody błędów).

NiN

Cytat:
Napisał Lukasz26C Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

PS. Powiadają że VCDS czyta forda ja zakupiłem i niestety sie rozczarowałem , dobrze ze można było go zwrócić
Nie jestem specjalistą w tym temacie ale moduły VCDS obsługują tylko auta z GRUPY VAG (VW, AUDI, SEAT, SKODA). Nowy Galaxy MK3 to niezależna konstrukcja i z tego co słyszałem z silnikiem grupy PSA (PEUGOTE).

NiN

Ostatnio edytowane przez TOMAS ; 18-08-2010 o 12:55 Powód: Regulamin §21
NiN_PL jest offline   Odpowiedź z Cytatem