View Single Post
Stary 08-06-2010, 17:25   #29
gumiskrosno
ford::average
 
Avatar gumiskrosno
 
Zarejestrowany: 31-10-2009
Skąd: Krosno
Model: Galaxy
Silnik: 1.9 TDi 145 AUY
Rocznik: 2001
Postów: 91
Domyślnie Odp: nie dmucha z górnych nawiewów - dlaczego?

Cytat:
Napisał jagody5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
panie gumiskrosno ja nie uważam ze wszyscy musza mi pomoc a juz na pewno nie oczekuje pomocy od pana
gdyż nic poza oszczerstwami i narzekaniem nie napisał pan dlaczego nie pisze na forum vw gdyż nie zarejestrowałam sie tam ale licz ze zapytam tam gdyż tu niczego prawie sie nie dowiedziałam
filmik zdjęcia a po co mi one dziwie sie po co takie posty piszesz gdybym była moderatorem skasowała bym je
gdyż nic nie wnoszą do tematu a jedynie zaśmiecają forum i pokazują twoja kulturę i wychowanie ja nikogo nie wyzywam od dzieciaków wiec mnie tez tak nie wyzywaj jak nie chcesz pomoc to poczytaj sobie inne posty
ja ci nie ubliżam wiec nie rob tego wobec mnie a jak nikt nie chce pomoc ok
poszukam pomocy gdzie indziej może są bardziej uczynni ludzie a co do stefano powiem tylko ze poczytałam parę opinii na vw auto com
ale nie o to chodzi by oczernić kogoś ja tego nie robie wiec nie zarzucaj mi tego
miłego dnia
Co do oszczerstw pomimo tego że piszesz iż masz ukończone studia ( i to z wyróżnieniem a zarabiasz 1200 zł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i pokazujesz super klasę ) w co powątpiewam po poziom Twojej inteligencji pokazany w tym temacie świadczył by raczej o niepełnym podstawowym, gdyż już na tym poziomie starają się uczyć czytania ze zrozumieniem proponuje sprawdzić to pojęcie w np. wikipedii, a może zrozumiesz jego znaczenie i zaczniesz używać go w odpowiednich sytuacjach. Co do narzekania to proponuję Ci zrobić sobie herbatkę, zażyć Walerianę i przeczytać ten temat od początku do końca minimum 10 razy i może przekonasz się kto tutaj narzeka. Co do dalszego bełkotu o moderatorach i innych forach lub też Twoich rad w stosunku co do mojej osoby i mojego zachowania zostawiam to bez komentarza. Dlaczego bełkotu Twoje posty są bliźniaczo podobne i prawie każdy ma charakter co najmniej zaczepny, coby nie nazwać obraźliwy i większość zawiera
Cytat:
poszukam pomocy gdzie indziej może są bardziej uczynni ludzie
więc na co czekasz ???? Co zaś do kolegi Stefano jakie Ty masz o nim zdanie i Twoi znajomi z innych portali mam to gdzieś. Pokaż natomiast w którym miejscu Ty pomogłaś komuś np. na tym forum i sprawdź ile razy on uratował niejednego z niemałych wydatków. Po za tym dzieciaku Stefano mógłby być Twoim dziadkiem więc troszkę szacunku.

Cytat:
Napisał jagody5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czytelny jest bo są w odpowiedzi litery
ale mało przejrzysty i mało tłumaczący temat
studia nic nie mają do tego gdyż nie kończyłam kierunku mechaniki
ale lepiej dajmy spokój gdyż takie wytłumaczenia są bezsensowne
Na każdym kierunku studiów uczą rozumienia czytanego tekstu, korzystania z dostępnych źródeł wiedzy i na pewno nie podają nic na tacy ( chyba że Twoje kwiatki lub przepisy na zupę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ), uczą obycia i umiejętności zachowania w różnych sytuacjach i środowiskach, pisania w języku polskim itp....

Co do jednego tylko zgodzę się z Tobą dajmy już spokój pokazałaś już poziom swej inteligencji po czym bałbym się pomóc Ci i opisać nawet tak błahej czynności jak wymiana koła zapasowego czego zapewne i tak byś nie zrozumiała i nie chodzi mi tu wcale o Twoje bezpieczeństwo ale innych użytkowników dróg i nie tylko.
gumiskrosno jest offline