Temat: [Focus 1998-2004] Odgrzybianie Klimatyzacji
View Single Post
Stary 09-05-2010, 21:13   #9
Bodzlo
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 08-10-2009
Skąd: Poznań
Model: Civic
Silnik: zajebisty
Rocznik: 2006
Postów: 22
Domyślnie Odp: Odgrzybianie Klimatyzacji

Cytat:
Napisał Losmaczos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja mam na preparacie napisane żeby włożyć w każdą kratkę od nawiewu rurkę do samego końca i wyciągając ją na wyłączonym nawiewie pomału dozować. Potem włączyć dmuchawę na ok 5 min na najniższe obroty przy otwartych oknach. Dobry sposób ?

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. to rewelacyjna instrukcja by zalać sobie radio i inne odbiorniki elektryczne. Pamietaj że nie odgrzybia sie kanałów bo w nich zazwyczaj jest kurz .
Odgrzybić trzeba parownik czyli jeśli robisz to pianka to musisz wpryskac go mozliwie jak najbliżej co w twoim przypadku najlepiej zrobić wyjmując rezystor dmuchawy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

najlepsze preparaty z tych które przorobiłem to CRC , innotec i ori z toyoty ,którym ostatnio robie po pracy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bodzlo jest offline   Odpowiedź z Cytatem