View Single Post
Stary 22-04-2010, 19:26   #7
Mietekfoto
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-11-2007
Skąd: Opole
Model: Mondeo mk 4
Silnik: 2000 cm3 140km/163
Rocznik: 2011
Postów: 26
Domyślnie Odp: kupno mkIII benzyna prosze o opinie

Dzieki za informacje. Moze jesli niebawem jaks coś sie trafi dam znaka ,co kupiłem
Generalnie szukam mondeo i nissana , mazde , a jak sie uda to awensis .
Planuje wydac 32tys. jesli pojade do Niemiec po auto to 35tys pewnie wyjdzie( jakos mam wieksze zaufanie jak sobie sam pojade po auto,siostra z szwagrem szukaja, tego obecnego mondka tez przywiozłem od Niemca z domu i nie narzekam . Poza jedny przypadkiem jak byłem w Chorwacji i jak wracałem do Polski to auto klękło, podejrzenie padło na altelnator bo nie było ładowania-8 godzin nerwów ,męki ( ciągłe oberwania chmury ,problem z dojechaniem do mechanika -teraz sie mogę smiać ale to była masakra -kabel sie usmażył przy altelatorze i zrobił dziure w regerze czy cos takiego ,mechanik mial ta czesc ale z innego auta i nie pasowalo, ale chorwaci sa zaradni jak nasz naród -kontówka obcioł co sie nie miesciło , na kasie fiskalnej wystukał 100 eu ....do tej pory jeżdze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pamietam Firme produkujaca uw urzodzonko Hitachi ...może dlatego ciagnie mnie do japonczyka.
Pozdrawiam.
__________________
naruszenie regulaminu paragraf 23 i 24.
Mietekfoto jest offline   Odpowiedź z Cytatem