View Single Post
Stary 10-04-2010, 18:14   #10
Rijndael
ford::professional
 
Zarejestrowany: 24-04-2008
Skąd: Warszawa
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 1,175
Domyślnie Odp: 1.8 td endura ingerecja w silnik celem podniesienia mocy

Cytat:
Napisał davideee Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
taki ze do tego auta mam setymet i to auto chcem zrobic popacz na innych ludzi poco robia np. 1.9 tdi na 1/4 mili zamiast odazu kupic za te same piniadze 300 konny motor od subaru to tylko przyklad ale to sie nazywa pasja i setymet...
Akurat 1,9 TDI to bardzo (jak na diesla) rozwojowy silnik, nie ma co porównywać go z 1,8 TD z Mondolota. 1,8 TD to stara konstrukcja i wiele z niej nie wyciśniesz. Oczywiście możesz włożyć w ten silnik majątek i zbudować go praktycznie od podstaw, ale wtedy nie będzie to już ten sam silnik, tylko z wierzchu będzie wyglądał nieco podobnie...

Cytat:
Napisał davideee Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i temat jest po to zeby mi ktos doradzil pomug lub podpowiedzial a nie zeby pisac po co przeciesz mozna miec dwa st a ja chem miec jedno 1.8 td najszybsze 1.8td
To włóż sobie większe turbo, większy IC, luźniejszy wydech i dolot, ale to i tak nie będzie dobrze jeździć w ciężkiej budzie Mondolota.
Rijndael jest offline   Odpowiedź z Cytatem