Temat: [Mondeo 2000-2007] Jakie koła i opony
View Single Post
Stary 07-04-2010, 22:37   #55
jendrekmak
ford::expert
 
Avatar jendrekmak
 
Zarejestrowany: 30-06-2008
Skąd: Warszawa
Model: 2x Citroen C5 Tourer
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: 2012
Postów: 3,965
Domyślnie Odp: Jakie koła i opny MK3

Cytat:
Napisał maestro06 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
8 cali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. et 35 ale ociera od wewnętrznej strony błotnika bo przy dużym obciążeniu koło ładnie wchodzi w nadkola ale w pewnym momencie aż za głęboko
małe to et. rozumiem że obciera tył? przy 8 calach raczej powinno być ok 40. a jakie oponki? pewnie 235

Cytat:
Napisał tarqun1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem dlaczego ale jest to auto do którego bardzo ciężko dobrać odpowiednie alu, najczęściej wszystko po założeniu wygląda co najmniej dziwnieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - stąd moje obawy. Link do felg http://moto.allegro.pl/item990663404...ondeo_407.html
mi się nie podobają (kwestia gustu) ale powinny pasować optycznie do mondeo. a 7 daje popalić, zwłaszcza odcinek kielce-radom.

Ostatnio edytowane przez jendrekmak ; 07-04-2010 o 22:41
jendrekmak jest offline   Odpowiedź z Cytatem