Temat: [Fiesta 2008-2012] Nowy Ford Fiesta,co sadzicie
View Single Post
Stary 02-03-2010, 21:51   #447
Ford-fan
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-02-2010
Skąd: Fordland ;)
Model: Fiesta 7. generacji :)
Silnik: 1.6 non-diesel ;)
Rocznik: 2010
Postów: 129
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Cytat:
Napisał glucosum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dobra mam Fiestę 2009 1.6 TDCI 90 KM

Wygład zewnętrzny 5+
Wygląd wewnątrz 5
Niestety jakość plastyków i wykonania kokpitu trochę biedna. A skórzana kierownica dziwnie sztuczna.
Co do silników to wybór jest ok (ja w poprzedniej fieście miałem 1.25 benzynę i byłem z niej baaardzo zadowolony)

Co do 6 biegu to muszę przyznać że brakuje. Przy szybkiej jeździe są za duże obroty przez co komfort jazdy spada. Ta polityka firmy nie dotyczy tylko fiesty bo w c-maxie 2007 1.8 benzynie również nie mam szóstki przez co szybka jednostajna jazda jest mniej komfortowa.

Masa jest niewielka więc 90 koni to czysta przyjemność.
W trasie pali poniżej 5l/100km.
A teraz subiektywna uwaga. Wydaje mi se że jego cena jest przesadzona. Bardzo drogo chcą za ESP ( dopiero od 2010 jest w standardzie )
Wiadomo, koszt wykonania silnika o parę cm3 większego jest znikomy, a cena mocno rośnie, też przez takie zabiegi, jak pozastandardowe ESP = po extra cenie. Firma chce zarobić na tych, co chcą poszaleć mocniejszym autkiem - znaczy stać ich Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale pocieszające, że jesteś dość zadowolony z tego dieselka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pzdr.
Ford-fan jest offline   Odpowiedź z Cytatem