View Single Post
Stary 18-02-2010, 15:27   #11
corneliusab
ford::expert
 
Avatar corneliusab
 
Zarejestrowany: 26-02-2008
Skąd: AB(DE) / GD(PL)
Model: S-Max Titanium S / Kuga Individual
Silnik: 2.5 T 220 PS / 2.5 T 200PS
Rocznik: 2009 / 2009
Postów: 3,731
Domyślnie Odp: Kolizja - prosze o pomoc w opinii

Przed wykonaniem manewru skretu w lewo powinienes sie upewnic czy:
Cytat:
Napisał jadrian Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
za mną nie jedzie jakiś "debil" który postanowi złamać zakaz wyprzedzania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i jesli ten "debil" byl juz na przeciwnym pasie, zaniechac swojego manewru, zeby nie doszlo do kolizji. Jesli upewniles sie i jeszcze tego busa nie bylo na przeciwnym pasie mogles spokojnie wykonac manewr i jesli doszlo do kolizji, calkowita wina obarczony jest kierowca busa. Wszystko zalezy co sie powie policjantom, jak byly ustawione auta zaraz po kolizji itd. itp., chociaz jak dla mnie dlaes sie zrobic w balona, bo kierowca busa, wyprzedzal na ciaglej, skrzyzowaniu i przejsciu. Wszystkie te 3 rzeczy sa zabronione z punktu widzenia prawa, tym bardziej, ze jak sadze miales wlaczony kierunkowskaz w lewo. Ja bym nie przyjal mandatu, a teraz to sie od niego odwolylwal jesli jest taka opcja.

Pozdro

Pozdrawiam
__________________
Moje Mondeo

corneliusab jest offline   Odpowiedź z Cytatem