View Single Post
Stary 11-02-2010, 13:18   #10
kamil87
ford::average
 
Avatar kamil87
 
Zarejestrowany: 30-01-2010
Skąd: Pińczów
Model: 480/Fiesta
Silnik: 2,4 TDDI/1.1 (wtrysk)
Rocznik: 2001/1991
Postów: 57
Exclamation Odp: Pytanie ile ładujecie na swoje transity

Cytat:
Napisał dab1978 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No i calkiem przekonująca moc w nim siedzi...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a ile wyszlo Nm na hamowni?
Dziś byłem w ASO i oto co usłyszałem.
Pan patrząc na mojego osiołka zdziwił się i pytał czy to jest wersja 5-cio tonowa. Dowiedziałem się że ford robi do szwecji norwegi w małych ilościach fordy o większej ładowności (ASO zwiedzałem razem z krokodylami) i że u nas w polsce jest tego aut około 20-30 (wymagane prawojazdy C1) ale nie przyjeły się u nas z powodu ceny jak i głupoty naszych kochany urzędników. Wszystko co mam w nim czyli 2 aku 2 zbiorniki i wzmocnione zawieszenie jest w standardzie forda w szwecji. (myślałem że to samo róbka mojego wójka) Silniki były oferowane z silnikiem 2.8 ,3.0, 3.8 wszystko silniki MPI.

Teraz pytanie bo nie wiem co na to powiedzieć czy to prawda czy nie.
Osoba z serwisu ASO ford w krakowie mi tak powiedziała( w sumie to dzieki niemu nie odcholowano mi osiołka na parking policyjny).
Co o tym sądzićie bo nie wiem co myśleć??????
kamil87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem