View Single Post
Stary 24-01-2010, 13:37   #1048
gumiskrosno
ford::average
 
Avatar gumiskrosno
 
Zarejestrowany: 31-10-2009
Skąd: Krosno
Model: Galaxy
Silnik: 1.9 TDi 145 AUY
Rocznik: 2001
Postów: 91
Domyślnie Odp: Dogrzewacz

Cytat:
Napisał januszkk2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
4. za poradą innych forumpowiczów zresetowałem sterownik podgrzewacza (uwaga! nie trzeba odpinać sterownika, wystarczy na jakiś czas odłączyć akumulator - ja na godzinę odpiąłem klemę plusową) pomogło!
Z tego co napisałeś wnioskuję że bezpiecznik spalił się zanim sterownik zdążył się zablokować a co za tym idzie odpięcie tego akumulatora wcale nie musiało skutkować restartem sterownika. Ja swój piecyk miałem wyciągnięty z auta bez rozkręcania ponad dobę i sterownik się nie zrestartował. ( jeśli się spytacie czego nie zrestartowałem go vagiem--> nie miałem połączenia bo poprzedni właściciel Austryjak zażyczył sobie ogrzewania postojowego i zapewne w serwisie założyli mu HYDRONIC'a Eberspächera który ma w sobie pompkę paliwa jak i dodatkową pompkę płynu chłodzącego a wszystko sterowane jest pilotem ale niestety nie łączy się z vagiem). Dopiero po długich bojach wraz z Januszem ( czyt Stefano) i odpięciu właśnie kostki od sterownika udało się uruchomić piecyk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez gumiskrosno ; 24-01-2010 o 13:39
gumiskrosno jest offline   Odpowiedź z Cytatem