View Single Post
Stary 01-11-2009, 18:52   #26
azet
ford::professional
 
Avatar azet
 
Zarejestrowany: 21-12-2007
Skąd: Konin
Model: mondeo mk IV
Silnik: 1,6
Rocznik: mikołaj '07
Postów: 1,397
Domyślnie Odp: Nowe mondeo ( MK V ?? )

i niby jakby mieli zrobić nowy model ? wygląda jak mk 4, spłaszczyli szyby, czyli cały dół musiałby iść do góry a to może się komuś podobać albo nie ,zbyt duże ryzyko a w czasach kryzysu robienie od podstaw form , nie jest zbyt sensowne finansowo,to mi wygląda na dłuższą produkcje mk4, w przyszłym roku zrobią mały L a w 2012 duży i to nadal będzie mk 4 ze zmienionym tyłem i przodem ( tak jak teraz fokus ) i pewnie będzie się nazywał mk 5
ps.
Cytat:
Napisał SrebnaStrzała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...ale w 2012 ma być koniec świata więc nie wiem czy doczekam premiery HAHA Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i pomyśleć że ileś tam tysięcy lat temu jakiś gość z plemianie majów, z nudów usiadł sobie pomyslał i zaczoł pisac kalendarz , przy roku 2012 przyszedł do niego kumpel i do niego mówi " chodź Czesiu, co tam będziesz skrobał ,pójdziemy na piwo " i kalendarz stanoł na 2012 i teraz prawie wszyscy trzęsą portkami
Cytat:
Napisał antyrama Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
meblościanka Kopernik z PRL!


p.s. Może wam zdradzę, że jestem architektem. Nie piszę tego, żeby się chwalić, ale by uprzedzić spodziewaną falę podważania mojej opinii i sprowadzania jej do poziomu debila malkontenta. Tak jak to było rok temu gdy zawitałem tutaj z zamysłem zakupu Mk IV
ja podważam, niby dlaczego miałbym tego nie robić , nie jesteś dla mnie autorytetem, więc dlaczego miałbym nie podważać ? ( bardzo przepraszam, ale dokładnie tak mi przyszło do głowy- opinia debila malkontenta z kompleksami -przepraszam bardzo taki jakiś miałem dzień dzisiaj )pan architek powiedział, karzdy kto się znim nie zgadza jest bezguściem ,bo tylko architekci się znają, a szczególnie jeden .
a mi się podoba a to iż jesteś architektem nie robi z Ciebie guru stylizacji i gustu , więc może trochę ostrożniej z osądami ,mi wydaje się iż to Twój gust jest raczej z PRL-u,tymbardziej iż takie wstawki ala drewno stosowane są w wielu samochodach innych firm, więc albo ty jesteś bezguście ,albo wszyscy styliści z wielkich firm motoryzacyjnych, albo styliści tych firm robią to pod klienta który jest zerem gustu,( ale tyle tysięcy bezguścia ? tylko jeden antyrama ? )ale tych samochodów sprzedaje się tak dużo, że jednak to chyba Ty jesteś bezguście próbujące narzucić swój tok myślenia innym ( chyba woda sodowa uderzyła do głowy).
I poleje się krew .....
__________________

Ostatnio edytowane przez azet ; 01-11-2009 o 19:22
azet jest offline